SOBOTA 12.8

22:00 Grajski atrij

ROCK | DEMOLITION GROUP, LET3

Vstopnina: dijaki in študenti 7€/ ostali 10€

14:00 Majer Črnomelj

ŠPORT| KOŠARKARSKI TURNIR 3x3

PRIJAVE: Matic Lozar - 031 231 726 in Miha Žvab - 031 652 895

Več o samem programu, skupinah, ter nastopajočih: Podrobnosti programa

NEDELJA 13.8

15:00 Kopališče Podzemelj

ŠPORT| TURNIR V ARCHINGU

PRIJAVE: Darjan Spudič - 040 866 892, darjan.spudic@gmail.com

15:00 Kopališče Podzemelj

ŠPORT| PREDSTAVITEV VADBE FIT ŠTUDENT = KBŠ ŠTUDENT

PONEDELJEK 14.8

20:00 Grajski atrij

KBŠ STAREŠINE | TOMAŽ HUMAR MLAJŠI - predavanje

Vstopnina: prost vstop

TOREK 15.8

20:00 Kulturni dom

STANDUP | BORIS KOBAL

Vstopnina: dijaki in študenti 7€/ ostali 10€

SREDA 16.8

18:00 Grajski atrij

OTROŠKI PROGRAM | BRINA

Vstopnina: 2€ (starši)

ČETRTEK 17.8

20:00 Kulturni dom

KBŠ GLEDALIŠKA PREDSTAVA | HIŠA

Vstopnina: dijaki in študenti 2€/ ostali 3€

PETEK 18.8

22:00 Grajski atrij

INDIE | 2B + JARDIER

Vstopnina: dijaki in študenti 5€/ ostali 7€

SOBOTA 19.8

08:00 Big Berry, Primostek

ŠPORT| KOLPA BEACH TOUR - turnir dvojic v odbojki na mivki



DOGAJANJE V STAREM MESTNEM JEDRU ČRNOMLJA:

09:00 12 urni kolesarski maraton po Beli krajini z začetkom v Starem mestnem jedru Črnomlja

PRIJAVE: Darjan Spudič - 040 866 892, darjan.spudic@gmail.com

09:00 Nogomet na odboj za otroke

09:00 in 14:00 Hokej na odboj - Floorball

Možnost igre za odrasle in otroke, prijava na mestu dogodka.

9:00 - 17:00 ČrnFest dežela za najmlajše:

09:30 Športne igre

10.00 Gusarska zabava in lov na zaklad

15.00 Spretnostne igre

16.00 Likovne delavnice

14:00 Predstavitve atraktivnih belokranjskih športnih organizacij in športov na ulici Staneta Rozmana.

Košarkarska delavnica (košarkarski koš pri Piccolu, KK Kolpa Črnomelj)

Skavtske igre

Muay Thai trening (Gladiator Gym – Majer)

Shape Boxing trening (Gladiator Gym – Majer)

Monociklizem

16:00 Oviratlon

PRIJAVE: 15:30 na štartu.

Več o samem programu, skupinah, ter nastopajočih: Podrobnosti programa


18:00 Loka Črnomelj

ŠPORT| TENIŠKI TURNIR V MEŠANIH DVOJICAH

PRIJAVE: Dejan Čurk - 041 946 845

22:00 Trg svobode

MAIN | BRO + MAGNIFICO + PERO LOVŠIN IN ŠPANSKI BORCI

Vstopnina: 10€/13€/16€ Prodaja: Eventim

PONEDELJEK 21.8

20:00 Grajski atrij

ZGODBE ZA ODRASLE | ANA DUŠA + ŠPELA FRLIC

Vstopnina: prost vstop

TOREK 22.8

20:00 Kulturni dom

STANDUP | SAŠO HRIBAR

Vstopnina: dijaki in študenti 7€/ ostali 10€

SREDA 23.8

18:00 Grajski atrij

OTROŠKI PROGRAM | PIKA POTUJE PO SVETU

Vstopnina: 2€(starši)

ČETRTEK 24.8

20:00 Grajski atrij

FOTO + VIDEO | FOTO KLUB + ZIK

Vstopnina: prost vstop

PETEK 25.8

22:00 Grajski atrij

METAL | ARMAROTH + ERUPTION + PANIKK + INFEST

Vstopnina: dijaki in študenti 5€/ ostali 7€

SOBOTA 26.8

18:00 na kozolcu

KULINARIČNI VEČER | VEČERJA NA KOZOLCU

22:00 Grajski atrij

RAP | SEF + KLINCI + N'TOKO + ELEMENTAL

Vstopnina: dijaki in študenti 7€/ ostali 10€

BOLJ PODROBEN PROGRAM

Več o samem programu, skupinah, ter nastopajočih: Podrobnosti programa